Kui kiri ei avanenud korrektselt, saate selle sisuga tutvuda siin.
 

 
 
Uudiskiri nr 10 / mai – juuni 2014 Leia meid Facebookis
 
 
 
MIN-kood Tipptennis Noortetennis Mänguvõimalused Treener Ametlik Galerii
MINu tennise uudiskiri
Hea tennisesõber!

Sinuni on jõudnud selle aasta teine tennise uudiskiri. Selles uudiskirjas teeme juttu Eesti tennise-elu viimase aja olulisematest sündmustest, räägime, kuidas läks Eesti Davis Cupi koondisel Ungaris; vaatame, mis seisu on tänaseks jõudnud käesoleva aasta klubide karikavõistlused, tunneme rõõmu järjekordse medalivõidu üle seenioride maailmameistrivõistlustelt ning anname kiire ülevaate maailma tipptennises toimunust, vaadates ühtlasi kuidas on läinud meie parimatel – Jürgenil, Kaial ja Anettil. Lisaks olnule heidame pilgu ka tulevale – räägime Kadriorus juba alanud rahvusvahelistest noorteturniiridest; uurime, mida toob endaga kaasa suvi meie kohalikus liigatennises ning viskame õhku küsimuse, kes on selle aasta French Openi favoriidid. Loomulikult ei puudu uudiskirjast ka kiired otseteed olulise infoni ega põnev pakkumine meie healt partnerilt. Uudiskiri on mõeldud eelkõige tennisemängijatele, kes on endale vormistanud isikliku numbri ehk MIN-koodi. Kui Sul ei ole veel oma numbrit, siis selle saad lihtsalt vormistada siit!
Mõnusat lugemist!
 
Sinu MIN – vajalik ja kasulik!
 
   
Möödunud aastal loosisime MIN-koodi omanike ja kasutajate vahel välja piletid 2014 Roland Garrose naiste finaalmängule! Õnneliku võitja käest küsime kindlasti ka muljeid.

Eelmises uudiskirjas loosisime välja kolm sulgpalliväljaku ühetunnist kasutusaega Tere Tennisekeskuses. Fortuuna soosikus olid seekord:
Markus Hõbesalu, Laura Laanbek
ja Karl Rohtla. Palju õnne! Võtame ühendust!

Aga põnevaid loosimisi tuleb veel. Kui Sul ei ole MIN-koodi, siis vormista see siit
Loe lähemalt »

 

 
 
 
Ajakohane info kiirelt kätte!
 
   
Sellest rubriigist leiate viidete alt kiiresti kõik ajakohase info!

Vaata viimaseid tenniseuudiseid »

Eesti Tennise võistluskalendri leiad siit »

Eesti tennise edetabelid:
noored
liigamängijad

Järgmine tippturniir:  Wimbledon 2014. Rohkem infot leiad siit »

 

 
 
 
Eesti jätkab Davis Cupil III liigas 
 
 
Ungari linnas Szegedis peetud Davise karikavõistluste III liiga Euro-Aafrika tsooni turniiril lõpetas Eesti 5. koha jagamisega, mis tähendab, et ka järgmisel hooajal tuleb mängida samas liigas.
Juba nädal enne turniiri algust ütles meeskonna treener-kapten Peeter Lamp, et kui Jürgen Zopp kuidagi imeväel paraneks kiiresti seljavigastusest, oleks Eestil head lootused tõusta II liigasse, kuid temata läheb raskeks. Zopp aga välistas turniirieelsel pressikonverentsil oma osavõtu ning nii pidi kastanid tulest välja tooma meeskond, kuhu kuulusid Vladimir Ivanov, Mikk Irdoja, Kenneth Raisma ja Anton Pavlov. Loe edasi siit »

Loe ka teisi uudiseid!
* Piret Ilves tõi seenioride MMilt Eestile järjekordse medali, Kristjan Pakk domineeris kodumaal peetud ITF seenioride turniiril.
Vaata veel siit »

* Klubide karikavõistlused on jõudnud ekvaatorini!
Loe lisaks 
siit »

* Eesti tipptennisistid laias maailmas.
Vaata veel siit »

* Nadal võitis ainult ühe liivaturniiri.
Loe lisaks 
siit »

* Kes on Roland Garrosi favoriidid?
Uuri siit »

* Liigatennise tihe suvi.
Vaata veel siit »

* SEB Tallink Junior Openi kaks nädalat
Loe lisaks 
siit »
 
 
 
 
Pakkumine tennisesõbrale!
 
 
 
 

E-kirja on Teile saatnud Eesti Tennise Liit, kes lähtub kliendiandmete töötlemisel kehtivast andmekaitse seadusest.
Kui Te ei soovi enam Eesti Tennise Liidult uudiskirja e-posti teel saada, siis palun klikkige aadressi eemaldamiseks siia.